Monthly Archives: kwiecień 2017

I WYPAD ROWEROWY

Sołtys i Rada Sołecka serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólny wypad rowerowy wokół jeziora Kierskiego.

Download (PDF, 79KB)

Download (PDF, 30KB)

Wszyscy uczestnicy startując w wypadzie wyrażają zgodę na publikację ich wizerunków w relacjach z przebiegu wypadu, zamieszczonych w mediach oraz w materiałach promocyjnych organizatora,

Udział w wypadzie jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu,

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora. W sprawach spornych decyzja Organizatora jest decyzją ostateczną. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia uczestnika od jego przestrzegania.

 

Relacja z III Akcji sprzątania Wsi

W ostatnią sobotę marca w Złotnikach Wsi po raz trzeci odbyła się akcja sprzątania wsi. Pogoda tego dnia dopisała. W akcji wzięło udział ponad 30 osób w tym dzieci. Sprzątaliśmy całą wieś, nazbieraliśmy ogrom śmieci.

Zamówione cztery kontenery każdy 1100L zostały zapełnione po brzegi. Tego dnia odbyły się również wiosenne porządki nad Naszym stawem. Dzieciom w ramach podziękowania p. Sołtys podarowała gadżety w postaci odblasków, smyczy, kredki, notesiki, linijki, itp.

Ogromnie cieszymy się z chęci pomocy tak wielu ludzi. Pamiętać jednak trzeba, że to praca na rzecz wszystkich mieszkańców! Już dzisiaj zachęcamy do następnych akcji tych, którzy do tej pory nie wykazywali żadnych chęci do pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas, miłą atmosferę, okazane wsparcie i pomoc!