Monthly Archives: grudzień 2017

Bowling

Listopad dla Naszego sołectwa okazał się być miesiącem wzmożonej integracji, bowiem prócz spotkania dla seniorów zorganizowaliśmy po raz kolejny wspólny wyjazd na Bowling. Integracja ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, a zapisy trwały niespełna dwa dni!

Centrum Tenisowe w Sobocie przywitało Naszą grupę tuż przed godziną 16:00. W tym roku do wspólnej zabawy postanowiliśmy zaprosić nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci, które do swojej dyspozycji miały swój indywidualny tor. Aktywnie spędziliśmy pełne trzy godziny. Był to czas wspaniałej zabawy. Dorośli bardzo zadowoleni, ale i dzieci pokazały swoją siłę, którą wprawiły nas w podziw!

Wszystkim uczestnikom dziękuję za spotkanie i wspólną, pełną emocji grę.

Integracja Młodzieży Trzeciego Wieku

Już po raz kolejny z początkiem listopada odbyło się spotkanie integracyjne dla Młodzieży Trzeciego Wieku. Zaproszeni goście przybyli na godzinę 16:00. Po przywitaniu przez p. Sołtys wszyscy wspólnie zasiedli do stołu, by zjeść pyszny gorący posiłek przygotowany przez lokalną firmę z Suchego Lasu.

Dzięki jednemu z seniorów p. Jackowi Śron, mogliśmy wspólnie pośpiewać przy dźwiękach muzyki grającej na żywo. Nie zabrakło też słodkich wypieków z lokalnej cukierni oraz pysznego tortu z dedykacją. Ten wspaniały czas upływał bardzo szybko. Na zakończenie spotkania z keyboardu pana Jacka zabrzmiało głośne „ Upływa szybko życie”.

Dziękuję wszystkim seniorom za tak liczne przybycie, za wspólną zabawę i wspólnie wpędzone chwile. Serdecznie pozdrawiam tych, których choroba wykluczyła ze spotkania.

Już dziś zapraszam na kolejną, przyszłoroczną Integrację Młodzieży Trzeciego Wieku.